Телемедичні послуги “Друзів України” для України на Швейцарському національному телебаченні

25 березня головний організатор проекту “Друзі України” Джейла Садікова дала інтерв’ю про проект телемедицини.

Проект телемедицини для України, очолюваний швейцарським телемедичним стартапом (співзасновницею якого є Джейла), був започаткований під час другого тижня війни, і наша команда зосередила всю свою увагу і зусилля на наданні значущої підтримки людям в Україні. Ми використали наші знання і досвід для того, що ми вміємо робити найкраще: телемедицини.

«Тестезі» зібрали 25 українсько- і російськомовних спеціалістів в галузі охорони здоров‘я, щоб з’єднати їх з пацієнтами в Україні, які потребують медичної допомоги. Ми об’єдналися з «Тренго» – Smart Conversations Platform для сортування пацієнтів, після чого вони отримують онлайн-консультацію з відповідним лікарем через найбільш зручну для них платформу обміну повідомленнями. В день запуску ми отримали більше 150 запитів, починаючи з невідкладної допомоги і закінчуючи психічним здоров’ям.

Ми продовжуємо розвивати цю програму і розширювати наші послуги разом з нашими партнерами, такими як «Клініка HeBA», які допоможуть нам збільшити  спектр послуг в галузі психічного здоров‘я.

Велика подяка команді «Blue Paprica», яка на безкоштовній основі зробила наш сайт www.friendsofeurope.eu працюючим, а також Яцеку Сіадковскі і команді «Tech To The Rescue», котрі надали необхідні контакти в рекордно короткі терміни.

Меню